• Bogi Jacobsen : Forstjóri

    Bogi Jacobsen

    Forstjóri

    +298 291630
    bogi@vardin.fo
  • Dávid Jacobsen : Tekniskur leiðari

    Dávid Jacobsen

    Tekniskur leiðari

    +298 291605
    david@vardin.fo
  • Óli Jákup Tvørfoss : Innkeypari

    Óli Jákup Tvørfoss

    Innkeypari

    +298 291604
    ojt@vardin.fo
  • Sanna Laksá : Búskaparráðgevi

    Sanna Laksá

    Búskaparráðgevi

    +298 291611
    sanna@vardin.fo
  • Tórheðin Jensen : Umsitingarleiðari

    Tórheðin Jensen

    Umsitingarleiðari

    +298 291600
    tor@vardin.fo
  • Annika Gleðisheygg : Skrivstovufólk/Innkeyp

    Annika Gleðisheygg

    Skrivstovufólk/Innkeyp

    +298 291606
    annika@vardin.fo
  • Ingvør Dalbø Mikkelsen : Roknskaparfólk/bókhaldari

    Ingvør Dalbø Mikkelsen

    Roknskaparfólk/bókhaldari

    +298 291602
    ingvor@vardin.fo
  • Jórun Bech Nielsen : Skrivstovulærlingur

    Jórun Bech Nielsen

    Skrivstovulærlingur

    +298 291612
    jorun@vardin.fo
  • Andri Hansen : Finnur Fríði/Skipari

    Andri Hansen

    Finnur Fríði/Skipari

    +298 291633
    andri@vardin.fo
  • Aksel Mikkelsen : Finnur Fríði/Skipari

    Aksel Mikkelsen

    Finnur Fríði/Skipari

    +298 291632
    aksel@vardin.fo
  • Arni Hansen : Finnur Fríði/Skipari

    Arni Hansen

    Finnur Fríði/Skipari

    +298 291635
    arni@vardin.fo
  • Hardi Hansen : Finnur Fríði/Maskinstjóri

    Hardi Hansen

    Finnur Fríði/Maskinstjóri

    +298 291634
    hardi@vardin.fo
  • Símun Pauli Jacobsen : Finnur Fríði/Maskinstjóri

    Símun Pauli Jacobsen

    Finnur Fríði/Maskinstjóri

    +298 291631
  • Arngrím Hansen : Gøtunes/Skipari

    Arngrím Hansen

    Gøtunes/Skipari

    +298 224226
    arngrim@vardin.fo
  • John Mikkelsen : Gøtunes/Skipari

    John Mikkelsen

    Gøtunes/Skipari

    +298 291625
    john@vardin.fo
  • Jóan Pauli Jacobsen : Gøtunes/Maskinstjóri

    Jóan Pauli Jacobsen

    Gøtunes/Maskinstjóri

    +298 291622
    jpj@vardin.fo
  • Pól Ø. Jacobsen : Gøtunes/Maskinstjóri

    Pól Ø. Jacobsen

    Gøtunes/Maskinstjóri

    +298 291621
    pol@vardin.fo
  • Virgar Fagraklett : Tummas T./Skipari

    Virgar Fagraklett

    Tummas T./Skipari

    +298 291652
    virgar@vardin.fo
  • Ólavur Johannesen : Tummas T./Maskinstjóri

    Ólavur Johannesen

    Tummas T./Maskinstjóri

    +298 291656
    olavur@vardin.fo
  • Ingolf Heinesen : Tummas T./Maskinmaður

    Ingolf Heinesen

    Tummas T./Maskinmaður

    +298 291655
  • Emil Petersen : Tróndur í Gøtu/Skipari

    Emil Petersen

    Tróndur í Gøtu/Skipari

    +298 291640
    emil@vardin.fo
  • Finnbjørn Mikkelsen : Tróndur í Gøtu/Skipari

    Finnbjørn Mikkelsen

    Tróndur í Gøtu/Skipari

    +298 291641
    finnbjorn@vardin.fo
  • Bárður Jacobsen : Tróndur í Gøtu/Maskinstjóri

    Bárður Jacobsen

    Tróndur í Gøtu/Maskinstjóri

    +298 291646
  • Jan Heinesen : Tróndur í Gøtu/Maskinstjóri

    Jan Heinesen

    Tróndur í Gøtu/Maskinstjóri

    +298 291645
  • Dávid Jacobsen : Nevndarformaður

    Dávid Jacobsen

    Nevndarformaður

    +298 291605
    david@vardin.fo
  • Frits Thomsen : Nevndarlimur

    Frits Thomsen

    Nevndarlimur

    +298 291620
    frits@vardin.fo
  • Jógvan Hentze : Nevndarlimur

    Jógvan Hentze

    Nevndarlimur

    +298 288516
    jogvan@vardin.fo
  • Jákup Jacobsen : Nevndarlimur

    Jákup Jacobsen

    Nevndarlimur

    +298 291610
    jakup@vardin.fo
  • Bogi Jacobsen : Nevndarlimur

    Bogi Jacobsen

    Nevndarlimur

    +298 291630
    bogi@vardin.fo